O firmie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku

Poznaj naszą firmę

Działalność firmy Insemica w Buczu to między innymi efekt prężnie rozwijającej się stosunkowo młodej dziedziny nauki – genetyki. W branży pojawiliśmy się w 2005 roku, tuż po wejściu Polski do Unii Europejskiej. Dzięki odpowiednim działaniom właścicieli Insemiki, rozwinęliśmy się w branży genetycznej oferując swoim klientom dostęp do dobrego nasienia.. Prowadzimy licencjonowany bank nasienia krów i loch, a dodatkowo posiadamy uprawnienia do handlowania nim na terenie całej Polski.

Działamy kompleksowo – oferując fachowe doradztwo i szeroką gamę produktów. Byki z naszej oferty są starannie wybrane spośród najlepszych rodzin krów, co pozwala nam spełniać wysokie wymagania i zróżnicowane potrzeby hodowców. Zajmujemy się również dystrybucją nasienia knurów, naszymi klientami są indywidualni rolnicy oraz hodowcy posiadający duże fermy .Nie tylko obsługujemy naszych klientów, również doradzamy i dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Sięgając po naszą genetykę, pozwalacie sobie drodzy klienci na odpowiedni kierunek w selekcji, który z pewnością wpłynie pozytywnie na polepszenie wydajności Waszych stad oraz na pewno przyniesie oczekiwane efekty. Wiemy doskonale, że zaufaniu, którym nas  obdarzycie, będziemy musieli sprostać.

Jesteśmy gotowi, aby w jak najbardziej rzetelny sposób zagwarantować wspólną mleczną przyszłość
Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
Image
Image
Image
© 2024, INSEMICA

Lokalizacja

Bucz
ul.Jarzębinowa 1/1
64-234 Przemęt

Dane kontaktowe

Tel.: 65 32 26 133
Tel. 887 021 507
biuro@insemica.pl